T95R107K025CZZS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
100 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 2824 (metrisk 7260) 200mOhm
T95R107K025CZZS
DigiKeys produktnummer
T95R107K025CZZS-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T95R107K025CZZS
Beskrivning
CAP TANT 100UF 10% 25V 2824
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T95R107K025CZZS Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2824 (metrisk 7260)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,236" (7,20 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,150" (3,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
25 V