T83B106K020EZZL
DigiKeys produktnummer
718-1576-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1576-1-ND - Remsbit (CT)
718-1576-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T83B106K020EZZL
Beskrivning
CAP TANT 10UF 10% 20V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
46 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528) 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T83B106K020EZZL Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
20 V