T83B106K020EZZL | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | T83B106K020EZZL |
Beskrivning | CAP TANT 10UF 10% 20V 1411 |
Tillverkarens standardleveranstid | 46 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528) 1Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T83B106K020EZZL Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1411 (metrisk 3528) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,083" (2,11mm) |
Tolerans ±10% | Tillverkarens storlekskod B |
Spänning - märkt 20 V | Klassificeringar COTS |