T59EL157M030C0050
DigiKeys produktnummer
718-T59EL157M030C0050TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-T59EL157M030C0050CT-ND - Remsbit (CT)
718-T59EL157M030C0050DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T59EL157M030C0050
Beskrivning
T59157M030EL2T0050
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 30 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T59EL157M030C0050 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Vishay Sprague
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
150 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
30 V