T59EE476M050C0100 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
47 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 100mOhm vid 100kHz
T59EE476M050C0100
DigiKeys produktnummer
718-T59EE476M050C0100TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-T59EE476M050C0100CT-ND - Remsbit (CT)
718-T59EE476M050C0100DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T59EE476M050C0100
Beskrivning
CAP TANT POLY 47UF 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
63 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T59EE476M050C0100 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Vishay Sprague
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
47 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
50 V