T55D477M007C0025
DigiKeys produktnummer
718-T55D477M007C0025TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-T55D477M007C0025CT-ND - Remsbit (CT)
718-T55D477M007C0025DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T55D477M007C0025
Beskrivning
T55D477M007C0025
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 7 V 2917 (metrisk 7343) 25mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
470 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
7 V