T55D107M025C0060 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | T55D107M025C0060 |
Beskrivning | CAP TANT POLY 100UF 25V 2917 |
Tillverkarens standardleveranstid | 83 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm vid 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T55D107M025C0060 Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm vid 100kHz |
Tillverkare Vishay Sprague | Arbetstemperatur -55°C-105°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2917 (metrisk 7343) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm) |
Kapacitans 100 µF | Höjd - monterad (max) 0,122" (3,10mm) |
Tolerans ±20% | Tillverkarens storlekskod D |
Spänning - märkt 25 V | Egenskaper General Purpose |