T55B337M2R5C0035
DigiKeys produktnummer
718-2046-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-2046-1-ND - Remsbit (CT)
718-2046-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T55B337M2R5C0035
Beskrivning
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 2.5 V 1411 (metrisk 3528) 35mOhm vid 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T55B337M2R5C0035 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
330 µF
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
2.5 V