597D687X9010R2T
DigiKeys produktnummer
718-1401-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1401-1-ND - Remsbit (CT)
718-1401-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
597D687X9010R2T
Beskrivning
CAP TANT 680UF 10% 10V 3024
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V 3024 (metrisk 7660) 28mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
597D687X9010R2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
28mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
3024 (metrisk 7660)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,236" (7,60 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
10 V