595D156X9004A2T
DigiKeys produktnummer
595D156X9004A2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
595D156X9004A2T
Beskrivning
CAP TANT 15UF 10% 4V 1507
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 4 V 1507 (metrisk 3718) 1,4Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
595D156X9004A2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,4Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1507 (metrisk 3718)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,146" x B 0,071" (3,70 x 1,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,068" (1,73mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
4 V