594D336X9025D2T
DigiKeys produktnummer
718-594D336X9025D2TTR-ND - Remsa och spole (TR)
718-594D336X9025D2TCT-ND - Remsbit (CT)
718-594D336X9025D2TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
594D336X9025D2T
Beskrivning
CAP TANT 33UF 10% 25V 2917
Detaljerad beskrivning
33 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 130mOhm
EDA-/CAD-modeller
594D336X9025D2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
130mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V