594D127X9010C2T
DigiKeys produktnummer
594D127X9010C2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
594D127X9010C2T
Beskrivning
CAP TANT 120UF 10% 10V 2812
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V 2812 (metrisk 7132) 95mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
594D127X9010C2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
95mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2812 (metrisk 7132)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,126" (7,10 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
10 V