593D686X9016E2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 1 818
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
I lager: 527
KEMET
I lager: 652
KEMET
I lager: 263
KYOCERA AVX
68 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343)
593D686X9016E2TE3
DigiKeys produktnummer
593D686X9016E2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D686X9016E2TE3
Beskrivning
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
593D686X9016E2TE3 Modeller
Kategori
Typ
Formgjuten
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,170" (4,32mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
16 V