593D335X9050C2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 2 266
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 500
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Similar
KYOCERA AVX
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 2312 (metrisk 6032) 1,5Ohm
593D335X9050C2TE3
DigiKeys produktnummer
593D335X9050C2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D335X9050C2TE3
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2312
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
593D335X9050C2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,5Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
50 V