593D335X9035C2TE3
DigiKeys produktnummer
718-593D335X9035C2TE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-593D335X9035C2TE3CT-ND - Remsbit (CT)
718-593D335X9035C2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D335X9035C2TE3
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2312 (metrisk 6032) 700mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
593D335X9035C2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
700mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
35 V