593D226X96R3B2TE3
DigiKeys produktnummer
718-593D226X96R3B2TE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-593D226X96R3B2TE3CT-ND - Remsbit (CT)
718-593D226X96R3B2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D226X96R3B2TE3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (metrisk 3528) 600mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
593D226X96R3B2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
6.3 V