593D225X9050D2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 233
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 190
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 23
KEMET
I lager: 928
KYOCERA AVX
I lager: 1 000
Similar
I lager: 2 795
KYOCERA AVX
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 800mOhm
593D225X9050D2TE3
DigiKeys produktnummer
593D225X9050D2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D225X9050D2TE3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
593D225X9050D2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
800mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
50 V