592D687X96R3R2T20H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 2 020
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
680 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V 2824 (metrisk 7260) 100mOhm
592D687X96R3R2T20H
DigiKeys produktnummer
592D687X96R3R2T20H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D687X96R3R2T20H
Beskrivning
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2824
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D687X96R3R2T20H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2824 (metrisk 7260)
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,236" (7,20 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
6.3 V