592D476X9010D2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 1 587
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 64
Datablad
I lager: 125
I lager: 0
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
I lager: 500
KYOCERA AVX
47 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 270mOhm
592D476X9010D2T15H
DigiKeys produktnummer
592D476X9010D2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D476X9010D2T15H
Beskrivning
CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D476X9010D2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
270mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
10 V