592D226X96R3A2T10H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V 1507 (metrisk 3718) 4Ohm
592D226X96R3A2T10H
DigiKeys produktnummer
592D226X96R3A2T10H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D226X96R3A2T10H
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1507
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D226X96R3A2T10H Modeller
Kategori
Typ
Konformt ytskikt
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
4Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1507 (metrisk 3718)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,146" x B 0,071" (3,70 x 1,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
6.3 V