592D226X9016B2T20H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V 1611 (metrisk 4028) 600mOhm
592D226X9016B2T20H
DigiKeys produktnummer
592D226X9016B2T20H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D226X9016B2T20H
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 16V 1611
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D226X9016B2T20H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1611 (metrisk 4028)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,110" (4,00 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
16 V