592D157X0004R2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
150 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 4 V 2824 (metrisk 7260) 250mOhm
592D157X0004R2T15H
DigiKeys produktnummer
592D157X0004R2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D157X0004R2T15H
Beskrivning
CAP TANT 150UF 20% 4V 2824
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
592D157X0004R2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2824 (metrisk 7260)
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,236" (7,20 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
4 V