592D108X0004R2T20H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 3 980
Datablad
Uppgradering
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 359
1000 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 4 V 2824 (metrisk 7260) 200mOhm
592D108X0004R2T20H
DigiKeys produktnummer
592D108X0004R2T20H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D108X0004R2T20H
Beskrivning
CAP TANT 1000UF 20% 4V 2824
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D108X0004R2T20H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2824 (metrisk 7260)
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,236" (7,20 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
4 V