592D107X96W3R2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
100 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V 2824 (metrisk 7260) 200mOhm
592D107X96W3R2T15H
DigiKeys produktnummer
592D107X96W3R2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D107X96W3R2T15H
Beskrivning
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2824
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
592D107X96W3R2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2824 (metrisk 7260)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,236" (7,20 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
6.3 V