592D106X0020B2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
10 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 20 V 1611 (metrisk 4028) 3Ohm
592D106X0020B2T15H
DigiKeys produktnummer
592D106X0020B2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D106X0020B2T15H
Beskrivning
CAP TANT 10UF 20% 20V 1611
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D106X0020B2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
3Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1611 (metrisk 4028)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,110" (4,00 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
20 V