591D685X0025C2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
6.8 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 2812 (metrisk 7132) 750mOhm
591D685X0025C2T15H
DigiKeys produktnummer
591D685X0025C2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
591D685X0025C2T15H
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 20% 25V 2812
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
591D685X0025C2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
750mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2812 (metrisk 7132)
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,126" (7,10 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
25 V