591D227X9010D2T20H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 5 937
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 3 015
Datablad
I lager: 499
I lager: 661
I lager: 189
I lager: 582
220 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 65mOhm
591D227X9010D2T20H
DigiKeys produktnummer
591D227X9010D2T20H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
591D227X9010D2T20H
Beskrivning
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
591D227X9010D2T20H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
65mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
10 V