591D226X9016C2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V 2812 (metrisk 7132) 240mOhm
591D226X9016C2T15H
DigiKeys produktnummer
591D226X9016C2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
591D226X9016C2T15H
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 16V 2812
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
591D226X9016C2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
240mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2812 (metrisk 7132)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,126" (7,10 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
16 V