591D225X9025A2T15H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
2.2 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V 1507 (metrisk 3718) 5Ohm
591D225X9025A2T15H
DigiKeys produktnummer
591D225X9025A2T15H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
591D225X9025A2T15H
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1507
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
591D225X9025A2T15H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
5Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1507 (metrisk 3718)
Storlek/dimension
L 0,146" x B 0,071" (3,70 x 1,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
25 V