550D227X9010S2B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
220 µF Hermetiskt förseglad Tantalkondensatorer 10 V Axiell
550D227X9010S2B
DigiKeys produktnummer
550D227X9010S2B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
550D227X9010S2B
Beskrivning
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
550D227X9010S2B Modeller
Kategori
Typ
Hermetiskt förseglad
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
1000tim vid 125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,351" x L 0,786" (8,92 x 19,96mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
S
Spänning - märkt
10 V