298D226X0004M2T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 37
Datablad
I lager: 0
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 0603 (metrisk 1608) 4Ohm
298D
298D226X0004M2T
DigiKeys produktnummer
298D226X0004M2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
298D226X0004M2T
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
298D226X0004M2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
4Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,033" (1,60 x 0,85mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
M
Spänning - märkt
4 V