293D687X96R3E2TE3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 607
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
680 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 500mOhm vid 100kHz
293D687X96R3E2TE3
DigiKeys produktnummer
718-293D687X96R3E2TE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-293D687X96R3E2TE3CT-ND - Remsbit (CT)
718-293D687X96R3E2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D687X96R3E2TE3
Beskrivning
293D687X96R3E2TE3
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
500mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
6.3 V