293D335X0025B2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 1 239
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 3,1Ohm
293D335X0025B2TE3
DigiKeys produktnummer
293D335X0025B2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D335X0025B2TE3
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D335X0025B2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
3,1Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
25 V