293D225X9035B2TE3
DigiKeys produktnummer
718-1136-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1136-1-ND - Remsbit (CT)
718-1136-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D225X9035B2TE3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 1411 (metrisk 3528) 3,8Ohm
EDA-/CAD-modeller
293D225X9035B2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
3,8Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
35 V