293D225X9020A2TE3
DigiKeys produktnummer
718-1807-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1807-1-ND - Remsbit (CT)
718-1807-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D225X9020A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 2.2UF 10% 20V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1206 (metrisk 3216) 5,9Ohm
EDA-/CAD-modeller
293D225X9020A2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
5,9Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
20 V