293D157X9016E2TE3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 240
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
I lager: 249
I lager: 0
I lager: 998
I lager: 548
I lager: 570
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 279
Uppgradering
KEMET
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 500mOhm