293D156X0035D2TE3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 252
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Similar
Similar
I lager: 389
I lager: 268
Direkt
KEMET
I lager: 77
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 209
15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 700mOhm
293D156X0035D2TE3
DigiKeys produktnummer
718-293D156X0035D2TE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-293D156X0035D2TE3CT-ND - Remsbit (CT)
718-293D156X0035D2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D156X0035D2TE3
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 35V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D156X0035D2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
700mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
35 V