293D154X9035A2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 3 138
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
0.15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 1206 (metrisk 3216) 18Ohm
293D154X9035A2TE3
DigiKeys produktnummer
293D154X9035A2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D154X9035A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 0.15UF 10% 35V 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D154X9035A2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
18Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
35 V