293D154X0050A2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
Similar
0.15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 50 V 1206 (metrisk 3216) 17Ohm
293D154X0050A2TE3
DigiKeys produktnummer
293D154X0050A2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D154X0050A2TE3
Beskrivning
CAP TANT 0.15UF 20% 50V 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D154X0050A2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
17Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
A
Spänning - märkt
50 V