199D475X9050D7B1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V Radial
199D475X9050D7B1E3
DigiKeys produktnummer
199D475X9050D7B1E3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9050D7B1E3
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 50V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9050D7B1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,498" (12,66mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,250" (6,35mm)
Spänning - märkt
50 V