199D475X9050D5V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V Radial
199D475X9050D5V1
DigiKeys produktnummer
199D475X9050D5V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9050D5V1
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 50V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9050D5V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Ledaravstånd
0,125" (3,18mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
50 V