199D475X9025B6A1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
199D475X9025B6A1
DigiKeys produktnummer
199D475X9025B6A1-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X9025B6A1
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 10% 25V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X9025B6A1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,398" (10,12mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
25 V