199D475X0010A1V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
4.7 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D475X0010A1V1
DigiKeys produktnummer
199D475X0010A1V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D475X0010A1V1
Beskrivning
CAP TANT 4.7UF 20% 10V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D475X0010A1V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
10 V