199D336X0010D2V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 510
33 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D336X0010D2V1E3
DigiKeys produktnummer
199D336X0010D2V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D336X0010D2V1E3
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D336X0010D2V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
10 V