199D226X9016D5V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D226X9016D5V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X9016D5V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9016D5V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 16V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X9016D5V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Ledaravstånd
0,125" (3,18mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
16 V