199D226X9010CZV1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Similar
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D226X9010CZV1
DigiKeys produktnummer
199D226X9010CZV1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9010CZV1
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X9010CZV1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,420" (10,67mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,125" (3,18mm)
Spänning - märkt
10 V