199D226X9010C6B1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D226X9010C6B1
DigiKeys produktnummer
199D226X9010C6B1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9010C6B1
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D226X9010C6B1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,458" (11,64mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
10 V