199D226X9010C1V1E3
DigiKeys produktnummer
718-1188-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9010C1V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D226X9010C1V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
10 V