199D226X9003B2B1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 3 V Radial
199D226X9003B2B1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X9003B2B1E3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9003B2B1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 3V RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D226X9003B2B1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
3 V