199D226X0016D5V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D226X0016D5V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X0016D5V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X0016D5V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
199D226X0016D5V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Ledaravstånd
0,125" (3,18mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
16 V